| ປະເພດການສະແດງຜົນ | IPS-TFT-LCD |
| ຊື່ຍີ່ຫໍ້ | ວິໄສທັດຂອງ WISE |
| ຂະໜາດ | 1.28 ນິ້ວ |
| ພິກເຊວ | 240 × 240 ຈຸດ |
| ເບິ່ງທິດທາງ | IPS/ຟຣີ |
| ພື້ນທີ່ທີ່ໃຊ້ງານ (AA) | 32.4 × 32.4 ມມ |
| ຂະໜາດແຜງ | 35.6 × 38.1 × 1.6 ມມ |
| ການຈັດສີ | ແຖບແນວຕັ້ງ RGB |
| ສີ | 65K |
| ຄວາມສະຫວ່າງ | 350 (ຕໍ່າສຸດ) ຊີດີ/ມ² |
| ອິນເຕີເຟດ | SPI / MCU |
| ເລກລະຫັດ PIN | 12 |
| IC ໄດຣເວີ | GC9A01 |
| ປະເພດໄຟພື້ນຫຼັງ | 1 ຊິບ-ໄຟ LED ສີຂາວ |
| ແຮງດັນ | 2.5~3.3 ໂວນ |
| ນ້ຳໜັກ | 1.2 ກຣາມ |
| ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ | -20 ~ +70 °C |
| ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 ເປັນໜ້າຈໍ IPS TFT-LCD ຮູບວົງມົນ ທີ່ມີຂະໜາດເສັ້ນຜ່າສູນກາງ 1.28 ນິ້ວ ຄວາມລະອຽດ 240x240 ພິກເຊວ.
ຈໍສະແດງຜົນ TFT ຮູບວົງມົນນີ້ປະກອບດ້ວຍແຜງ IPS TFT-LCD ທີ່ສ້າງດ້ວຍ IC ໄດຣເວີ GC9A01 ທີ່ສາມາດສື່ສານຜ່ານອິນເຕີເຟດ SPI.
N128-2424THWIG04-H12 ແມ່ນແຜງ IPS (In plane Switching), ເຊິ່ງມີຂໍ້ໄດ້ປຽບດ້ານຄວາມຄົມຊັດທີ່ສູງກວ່າ, ພື້ນຫຼັງສີດຳແທ້ເມື່ອໜ້າຈໍ ຫຼື ພິກເຊວປິດ ແລະ ມຸມເບິ່ງທີ່ກວ້າງກວ່າຄື ຊ້າຍ:85 / ຂວາ:85 / ຂຶ້ນ:85/ ລົງ:85 ອົງສາ (ປົກກະຕິ), ອັດຕາສ່ວນຄວາມຄົມຊັດ 1,100:1 (ຄ່າປົກກະຕິ), ຄວາມສະຫວ່າງ 350 cd/m².
ແຮງດັນໄຟຟ້າຂອງ LCM ແມ່ນຕັ້ງແຕ່ 2.5V ຫາ 3.3V, ເຊິ່ງຄ່າປົກກະຕິແມ່ນ 2.8V.
ໂມດູນສະແດງຜົນແມ່ນເໝາະສົມສຳລັບອຸປະກອນຂະໜາດກະທັດຮັດ, ອຸປະກອນທີ່ສວມໃສ່ໄດ້, ຜະລິດຕະພັນອັດຕະໂນມັດໃນເຮືອນ, ຜະລິດຕະພັນສີຂາວ, ລະບົບວິດີໂອ, ແລະອື່ນໆ.
ມັນສາມາດໃຊ້ງານໄດ້ໃນອຸນຫະພູມຕັ້ງແຕ່ -20℃ ຫາ + 70℃ ແລະ ອຸນຫະພູມເກັບຮັກສາຕັ້ງແຕ່ -30℃ ຫາ + 80℃.